Uzman yüzey
kaplamanız.

Elektrokaplama sektörünün lider markalarından biri

Yüzeyler bizim uzmanlık alanımızdır. Araştırmadan dekoratif veya korozyon önleyici kaplamaya kadar, çalışmalarımızı yüksek kaliteli ürün ve hizmetlere odaklıyoruz.

Tam olarak tasarlanmış galvanik katkı maddeleri veya danışmanlık arıyorsanız, bizimle olan memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Ayrıca Alphatech A.Ş ile işbirliği yapıyoruz. . - küçükten büyüğe (20 metre uzunluk ve 5 metre genişlik) banyo ebatlarında elektrokaplama tesisleri için en değerli tedarikçimiz.Yalçın Grup

> Ne yapıyoruz
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz
> Biz kimiz
YGK - biz
> Neredeyiz
Türkiye ve yurt dışı
"Kalite herkesin memnuniyetinin anahtarıdır."
Hakkımizda

Biz kimiz

30 yıldan daha uzun bir süre önce finanse edilen bizler yenilik, esneklik ve verimliliği temsil ediyoruz. En modern işleme teknolojisiyle, prosedürlerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ayarlanmasına izin veriyoruz.

Hakkimizda
Ürünlerimiz

Ne yapıyoruz

Malzeme hazırlama prosedürleri araştırmasında uzmanız ve ön işlemden korozyon korumasına ve fonksiyonel kaplamaya kadar kimyasal ürünler sağlıyoruz. Laboratuvar ekipmanları da sağlıyoruz.

Ürünlerimiz
Referanslar ve ortaklar

Kiminle çalışıyoruz

Çözümlerimizle otomotiv endüstrisine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz, bir kısmı üretim zincirimizde yer alan ürünlerini dünyanın her yerine dağıtmaktadır.

referanslar
YGK ile irtibatınız
Bizimle veya hizmetlerimizle ilgili kalan sorularınız var mı? Seçtiğiniz yöntemle bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Size memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırız.
İletişim

İletişim


Adres: Aydınlı-Kosb Mah. Organik Cad.  No.: 33

KOSB/Tuzla, İstanbul

Telefon: +90 216 593 24 40

E-Posta: info@yalcinkimya.com.tr